انواع مبل تولید مبلمان صدراصنعت

مبل اعم از انواع مبل راحتی , مبل تک نفره , کاناپه و… از تولیدات جذاب و متفاوت گروه صنعتی مبلمان صدراصنعت میباشد. که همه مدلهای اعم از مبل تک نفره , کاناپه در انواع مختلف ساخته میشود. مدل های شیک و جذابی مانند مبل تک نفره کویین , مبل تکی امپراطور , کاناپه چستر تک نفر , کاناپه چستر دو نفره , کاناپه چستر سه نفره و… که این مدلها برای طراحی وچیدمان دکوراسیون منزل و محل کار بسیار مناسب میباشد.( www.sadrasanat.com )

انواع مبلمان صدراصنعت از کاناپه چستر تک نفره , کاناپه چستر دو نفره , کاناپه چستر سه نفره در دو مدل اتگلیسی وایتالیایی در جنس چرم , پارچه وجبر قابل ساخت میباشد و دارای تنوع رنگ نیز است.( www.sardrasanat.com)

همچنین مبل تکی امپراطور که در رنگهای مختلف و جذاب قابل ساخت میباشد با ترکیب کاناپه چستر تک دو نفره و کاناپه چستر سه نفره هارمونی بسیار جذاب وشیکی را هم در یک رنگ مشابه و هم از ترکیب دو رنگ به انتخاب دلخواه خریدار محترم میتواند ساخته و کنار هم چیده شود . همچنین ترکیب مبل نک نفره کویین با کاناپه سه نفره چستر مدل ایتالیایی که برای خریدارن محترم که به طرح های اسپرت علاقمند هستند که در این ترکیب هم انتخاب رنگ وجنس به عهده و سلیقه خریدار محترم میباشد که از یک رنگ یا ترکیب بیشتر از یک رنگ استفاده شود. ( www.sadrasanat.com )

همچنین جنس چرم وپارچه یا جیر سفارشی خریدار محترم در تمام مدل ها اعم از مبل تک نفره کویین , مبل تکی امپراطور ,کاناپه چستر تک نفره , کاناپه چستر دو نفره , کاناپه چستر سه نفره در مدل انگلیسی یا ایتالیایی و… از بهترین برند و وارداتی از کشور ترکیه ساخته میشود و دارای بالاترین کیفیت و بسیار مرغوب میباشد .( www.sadrasanat.com )

مدیر وب سایت
سپتامبر 22, 2020