خاصیت ملامینه

استفاده ار جنس ملامینه در محصولات مبلمان ادرای صدراصنعت دارای مزایای بسیاری هست .علاوه بر اینکه در ساخت محصولات ازملامینه با کیفیت اتریش استفاده میشود که بسیار مرغوب است وبر عکس جنس های دیگر ضدخش وضد اسید وقابل شسنشو نیزمیباشد از لحاظ اقتصادی هم نسبت به چوب وام دی اف مقرون به صرفه تر میباشد.

علاوه بر همه اینها از کیفیت وقیمت که بگذریم در محصولات ساخته شده با ملامینه مبلمان اداری صدرا صنعت امکان انتخاب رنگ نیز با تنوع بسیار بالاتری نسبت به بقیه اجناس وجود دارد که امکان هماهنگی با دیگر وسایل محبط مورد نظر بسیار راحت تر میباشد که در بهبعضی از این رنگها وجود چند توناژ از آن رنگ سلیقه ریز بین ترین مشتریان را نیز جلب میکند.

این نکته که ملامینه های استفاده شده در محصولات گروه صنعتی مبلمان اداری صدرا صنعت از جمله انواع میز , کمد , کتابخانه و…از بهترین نوع درجه یک وارداتی موجود میباشند نیز نکته بسیار با اهمیتی میباشد که علاوه بر بالاترین کیفیت به ظاهر محصول نیز جلوه خاصی بخشیده که از لحاظ بصری نیز قابل مشاهده وقیاس میباشد.

همه ابن موارد نشان دهنده اهداف وسیع وگسترده گروه صنعتی مبلمان اداری صدراصنعت برای جلب رضایت ومطابق با سلیقه وذهن برتر خریدارن محترم میباشد که مسلما این نکته را که کیفیت اتفاقی نیست بلکه انتخابی وکسب کردنی است از یاد آنها نرفته است.

 

مدیر وب سایت
اکتبر 11, 2020
برچسب ها :