انواع صندلی های اداری

صندلی اپراتوری
صندلی آموزشی
صندلی انتظار
صندلی پزشکی و آزمایشگاهی
صندلی رستورانی
صندلی کارشناسی و کارمندی
صندلی کانتر
صندلی کنفرانس
صندلی کودک و نوجوان
صندلی گیمینگ
صندلی مدیریتی
صندلی مدیریتی
اندازه صندلی‌های مدیریتی به طور معمول کمی بزرگ‌تر از صندلی‌های معمولی اداری است. بزرگ بودن صندلی مدیریتی به طور قطع متناسب با میز است، زیرا میزها نیز کمی از میزهای عادی بزرگ‌تر هستند که البته برای نشان دادن ابهت فضا لازم است.کفی صندلی مدیریت معمولاً بزرگ و نرم هستند و در نشستن‌های طولانی مدت که گاهی گریزناپذیر است، احساس خستگی و خمودگی بر فرد غلبه نخواهد کرد.
صندلی کنفرانس
صندلی های کنفرانس نباید به شکلی باشند که فرد احساس خواب آلودگی با نشستن روی آنها پیدا کند. . کفی و نشیمن گاه صندلی کنفرانس نباید خیلی سفت باشد که فرد از نشستن روی آن خسته و کلافه شود.طراحی دسته‌های صندلی کنفرانس باید به شکلی باشد که افراد با گذاشتن آرنج روی آن حس خوبی پیدا کنند.
صندلی کارشناسی و کارمندی
مهم‌ترین ویژگی صندلی های کارشناسی و کارمندی این است که پشتی‌ صندلی قابل تنظیم باشد و مهره‌های پشت به خوبی در آن قرار بگیرند. یک صندلی کارمندی مناسب باید امکان حرکت مناسب مفاصل بدن را ایجاد کند.ارتفاع صندلی کارشناسی و کارمندی باید قابل تغییر باشد که هر فردی متناسب با وضعیت و میزش بتواند آن را تنظیم کند.
صندلی اپراتوری
یکی از انواع صندلی‌های اداری که شاید همه ما آن را دیده باشیم و در بیشتر دفترها وجود دارد، صندلی اپراتوری است که به آن صندلی کارشناسی هم گفته می‌شود. صندلی‌های اپراتوری ویژگی‌های ارگونومیک دارند و در واقع قابلیت آنها به نام آنها است.شکل صندلی اپراتوری بسیار جمع و جور است و برای دفاتری که خیلی شلوغ هستند و فضا کم است بسیار مناسبند.
صندلی آموزشی
صندلی های آموزشی کاربرد زیادی دارند و در همه مراکز آموزشی قابل استفاده هستند. تنوع آنها به این اندازه است که برای کودکان و بزرگسالان و دخترها و پسرها می‌توانند طرح‌ها و مدل‌های متفاوتی داشته باشند. یک صندلی آموزشی باید راحت باشد تا خمودگی را از دانش آموزان دور کند.
صندلی انتظار
صندلی‌های انتظار همان طور که از نام آنها پیدا است در مکان‌هایی که افراد مجبورند زمانی را برای انجام کاری منتظر بمانند از آنها استفاده می‌کنند. صندلی‌های انتظار پایه‌های متحرک ندارند و ثابت هستند و اصطکاک مناسب دارند تا از حرکت آنها جلوگیری شود.
صندلی پزشکی و آزمایشگاهی
مهم‌ترین ویژگی صندلی پزشکی و آزمایشگاهی قابل تنظیم بودن آنها است که باید دسترسی افراد را به همه چیز راحت‌تر کند و به انجام کار سرعت ببخشد. صندلی‌های آزمایشگاهی نیز باید قابل تنظیم باشند. ممکن است صندلی های پزشکی و آزمایشگاهی پشتی نداشته باشند یا پشتی‌های کوتاه داشته باشند.
صندلی رستورانی
رعایت اصول ارگونومی در تمام صندلی‌های اداری و همچنین صندلی‌های رستورانی لازم به نظر می‌رسد. گاهی ممکن است افراد مدت طولانی را روی صندلی‌های رستوران بگذرانند که همین امر موجب می‌شود که ارگونومی بودن آنها آسیب کمتری به بدن افراد وارد کند. صندلی‌های رستورانی از جنس‌های مختلفی ساخته می‌شوند. صندلی‌های رستورانی ممکن است از پلاستیک، چوب، ام دی اف یا حتی بامبو و جنس‌های مختلف و همچنین رنگ‌های مختلف باشند.
صندلی کانتر
صندلی های کانتربه دلیل شکل خاصشان باید دارای مشخصات ویژه‌ای باشند تا بتوان استفاده مناسب را از آنها داشت. اولین نکته‌ای که در صندلی کانتر باید مد نظر داشته باشید ارتفاع آن است. بهتر است با متر کانتر خود را اندازه بزنید و آن را در زمان خرید به همراه داشته باشید. نشیمن گاه صندلی کانتر باید نرم باشد و سفتی آنها مانعی برای استفاده از آنها خواهد بود.
صندلی کودک و نوجوان
صندلی‌های کودک و نوجوان طرح و نقش‌های جالبی دارند که بیشتر آنها شخصیت‌های کارتونی مورد علاقه کودکان هستند.
صندلی‌ کودک و نوجوان بر اساس ساختار بدن آنها ساخته می‌شود، به همین دلیل است که بچه‌ها روی آن احساس راحتی می‌کنند.
صندلی گیمینگ
صندلی های گیمینگ در گیم نت‌ها یا حتی در خانه‌ها قابل استفاده هستند. مهم‌ترین ویژگی صندلی گیمینگ راحتی آن است. صندلی گیمینگ به خوبی از پشت و گردن استفاده کننده پشتیبانی می‌کند.
برای تهیه و خرید انواع صندلی اداری با قیمت مناسب در طرح‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌های مختلف با شرکت مبلمان اداری فضاگویا تماس بگیرید. با تهیه صندلی اداری مناسب خستگی و خمودگی را از فضای کاری خود دور کنید.
میز کنفرانس
میز کنفرانس، همانطور که از اسم آن مشخص است برای اتاق های کنفرانس، مذاکره و گفتگو مود استفاده قرار می گیرد اتاق کنفرانس یکی از بخش های مهم فضای اداری و شرکت ها محسوب می شود. بنابراین طراحی و دکوراسیون داخلی این بخش اهمیت زیادی دارد. میزهای کنفرانس از اصلی ترین تجهیزات برای اتاق های مذاکره است که نحوه طراحی و ساخت آنها تاثیر زیادی بر زیبایی و گیرایی اتاق کنفرانس دارد. این میزها دارای طرح ها و رنگ های متنوعی می باشد و در انواع مختلف از قبیل میز کنفرانس بدون پذیرایی و با پذیرایی میز کنفرانس با طراحی خاص و منحصر بفرد طراحی و تولید می شود البته تمامی میزهای کنفرانس قابلیت نصب تجهیزات صوت و تصویر را نیز دارا می باشند .برای طراحی و ساخت میزهای کنفرانس از رنگ ها و متریال های مختلفی استفاده می شود و میز کنفرانس را از حالت خشک و بی روح خارج می نماید همچنین طرح های متنوع این میزها، برای مشتریان امکان انتخاب های گزینشی و منطبق با هدف و سلایقشان را فراهم می کند. شرکت فضاگویا با اعزام کارشناسان ساخت و تولید مجموعه به محل، متناسب با فضای سالن و تعداد نفرات میزهای کنفرانس مطابق با خواست مشتریان معرفی می نماید
مز کنفرانس
ویژگی های میز کنفرانس
شاید تصور کنید میز کنفرانس باید به صورت یک میز عریض و طویل باشد که بتواند جمعیت زیادی را در خود جای دهد. در حالی که میز کنفرانس قابلیت سایز بندی دارد و طبق نظر مشتریان می توان آن را به اندازه های مختلف طراحی نمود. استفاده از متریال ساخت نیز بر اساس نظر مشتریان می باشد. اما شرکت فضا گویا با سابقه دو دهه تلاش مستمر، علمی و تخصصی موفق به نوآوری در صنعت چوب و ام دی اف شده است و بهره گیری از میزهای کنفرانس ام دی اف را به لحاظ دوام، شیک و لوکس بودن و تنوع در طرح و رنگ و سایز به شما هم میهن گرامی پیشنهاد می دهد.
انواع میز کنفرانس
اولین ویژگی که در تهیه میز کنفرانس باید در نظر گرفته شود، کارایی میز علاوه بر جلسات و مذاکرات می باشد شرکت فضا گویا برای ملموس بودن این امر میز کنفرانس را در سه دسته کلی تقسیم و ارائه می دهد
میز کنفرانس با پذیرایی
میز کنفرانس بدون پذیرایی
میز کنفرانس با طراحی خاص
به این ترتیب مشتریان دقیقا منطبق با نیاز خود از مشاوره کارشناسان بهره مند می شوند و از آنجایی که تنوع در این نوع میز بسیار بالاست شرکت فضاگویا می تواند به تمامی نیاز های مشریان پاسخی در خور نام خود بدهد
اندازه و مدل های میز کنفرانس
سایز و اندازه ای که برای میز کنفرانس انتخاب می شود، بر اساس طول و عرض اتاق کنفرانس می باشد. بهتر است میز کنفرانس به صورت مستطیل و یا بیضی کشیده باشد. اگر اتاق کنفرانس مربع باشد، انتخاب این نوع میز کنفرانس کمی سخت تر می شود. با توجه به این موارد و از آن جایی که خود میز کنفرانس به نوعی بخشی از دکوراسیون اتاق جلسات محسوب می شود، کارشناسان با تجربه شرکت فضاگویا این امکان را برای مشتریان فراهم آورده اند که با حضور خود در دفاتر و شرکت ها، جوانب را بررسی نموده و با هدف استفاده بهینه از تمام فضای موجود و البته با توجه به بودجه مشتریان به طراحی و ساخت میز کنفرانس می پردازند.
میز کنفرانس
کیفیت میز کنفرانس متریالی که برای تهیه و ساخت میز کنفرانس انتخاب می شوند، باید از نوع مرغوب و با کیفیت باشند تا دوام و مقاومت میز کنفرانس را تضمین کنند. به همین دلیل فضا گویا در ساخت میزهای کنفرانس از روکش های مصنوعی استفاده می نماید که استحکام بیشتری دارند. ارتفاع میز کنفرانس باید متناسب با قامت یک فرد معمولی باشد. در صورتی که هنگام ساخت، پایه ها بیش از حد بلند طراحی شود، مهمانان زمان نشستن و پذیرایی با مشکل مواجه می شوند. کوتاه بودن میز هم به معنای خم شدن مدعوین و مهمانان است که چندان خوشایند نیست .تجربه نشان داده است که بهترین و مقاومترین میز کنفرانس میزی است که از مغز ام دی اف با روکش فرمیکا یا ملامینه البته بنا به خواست و سلیقه مشتری ساخته شده باشد.
میز کنفرانس مدرن
بسیاری از شرکت ها و دفاتر بازرگانی بزرگ به دنبال میزهای کنفرانس خاص هستند که نمونه آن را کمتر دیده باشند. شرکت فضا گویا از آنجایی که خود تولید کننده میز کنفرانس اداری می باشد، امکان طراحی مدرن را نیز دارا می باشد و به این منظور با توجه به گفته و درخواست مشتریان طرح های سه بعدی از میز سفارش داده شده آماده می کنند و برای مشتری ارسال می نمایند و بعد از تایید کارفرما، مرحله ساخت شروع می شود. گفتنی است که پروژه ها در فضا گویا در کمترین زمان ممکن تحویل داده می شود.

مدیر وب سایت
اکتبر 11, 2020