انواع محصولات مبلمان اداری

انواع میز اداری اعم از میز مدیریتی، میز کارمندی، منشی، کنفرانس و پذیرایی
میزهای اداری با توجه به فضای محیط، شکل و طرح مختلفی نیز دارند. اتاقهایی که بزرگتر بوده و برای پذیرایی از مدعوین یا برگزاری کنفرانس استفاده می شوند، به میزهای بزرگتر با طراح های زیباتر نیاز دارند. در حالی که میزهای اداری برای اتاق کارکنان با توجه به استفاده و کاربرد آنها دارای کشوهای متعدد می باشند و سایز و اندازه آنها نیز کوچکتر است.
پارتیشن اداری
فایل اداری و کتابخانه
برای نگهداری پرونده ها و تمامی اسناد و مدارکی که در ارگانهای دولتی یا شرکت های خصوصی و … نگهداری می شود، به مکان مجزایی نیاز است. در این صورت قفسه و فایل های بایگانی می توانند محل مناسبی برای نگهداری این اسناد و مدارک باشند که اغلب با استفاده از چوب های MDF ساخته می شوند.
دیوارکوب
کانتر و ویترین
صندلی های اداری
صندلی های اداری با رعایت استانداردهای لازم برای نشستن طراحی می شوند. از آنجا که کارکنان سازمانها باید ساعات زیادی را در پشت صندلی ها سپری کنند، بنابراین توجه به نکاتی مهم در زمان طراحی آنها اهمیت پیدا می کند.
کاربرد مبلمان اداری
مبلمان اداری اگر چه از نظر برخی برای شرکت ها و سازمانها استفاده می شود، اما در برخی مکانهای عمومی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
مبلمان اداری در مکانهای عمومی مثل بانک، فرودگاه و یا آموزشگاه شامل موارد متعددی می شود از قبیل میز و صندلی ها، میز مدیریتی، میز کنفرانس، پارتیشن ها، کانتر ها، قفسه ها و ویترین های فروشگاهی و فایل های اداری.
مبلمان اداری چیست
شاید انتخاب تمام این تجهیزات از جاهای مختلف بسیار زمان بر و طاقت فرسا باشد. اما شرکتهایی مانند فضاگویا تمام این تجهیزات را به نحو احسن در یک مجموعه ارائه می دهند و این بسیار کار را برای مشتریان راحت کرده است زیرا با مراجعه به یک مرکز کل نیاز خود را برای تجهیز بانک یا حتی فرودگاه برطرف می کنند.
فرصت دیگری که فضا گویا در این زمینه فراهم آورده است این است که خود طراحی و ساخت و اجرا را به عهده دارد و با اعزام کارشناسان فضاگویا به محل و تایید طرح اولیه توسط مشتری، مجموعه فضا گویا تا پایان پروژه بدون هیچ نگرانی در کنار مشتری خواهد بود.
میز اداری
میز اداری از جمله لوازم ضروری برای تمامی ادارات و سازمان ها و نهادها و ارگان ها به شمار می رود. اما برخی از مدیران در انتخاب میز اداری برای شرکت خود با وسواس زیادی عمل می کنند و گاهی انتخاب میز برای آن ها به سختی انجام می شود. به ویژه اگر شرکت از بخش های متعدد تشکیل شده باشد. تصور غلطی که وجود دارد این است که با وجود کارگاه های متعدد طراحی و ساخت میزهای اداری، کار سفارش و تهیه میزهای اداری بسیار آسان می باشد، در صورتیکه این کار کاملا علمی است و نیاز به تخصص و مشاوره دارد. انتخاب صحیح میز اداری برای کارکنان در بهره وری و بازده کاری آن ها تاثیر مستقیم دارد.
انواع میز اداری
فضاگویا با تلفیقی از استانداردهای خارجی و داخلی دست به طراحی و ساخت میز اداری مدرن انحصاری خود نموده است.
میزهای اداری در فضا گویا شامل دسته های مختلف می باشد که هر مجموعه با توجه به نیاز و کاربری که دارد بتواند بهترین و مناسب ترین میز اداری را انتخاب نماید:
میز مدیریتی
میز کارمندی
میز منشی
میز کار گروهی
میز کنفرانس
میز پذیرش
میز پذیرایی
فضا گویا در تمامی میزهای خود با رعایت اصول ارگونومی، عدم خستگی کارکنان در نشستن های طولانی مدت را تضمین می نماید و در نتیجه موجب افزایش کارایی پرسنل می شود.
کاربرد میزهای اداری
شرکت فضا گویا مفتخر به طراحی , ساخت و توزیع انواع میز اداری با کاربرد های مختلف می باشد که این شرکت را همواره پیشرو در این صنعت در سطح کشور تبدیل ساخته است کاربرد های میز اداری شرکت فضا گویا به شرح زیر می باشد
میزاداری مدیریت: اتاق مدیریت اولین قسمت یک اداره یا شرکت است که نیاز به تجهیزات خاص خود را دارد , میزی که برای این قسمت در نظر گرفته می شود، باید ویژگی های متمایزی داشته باشد. زیرا اصولا مدیران کارهای اپراتوری انجام نمی دهند اما قطعا ساعت های زیادی را پشت میز سپری می نمایند سایز میز و رنگ میز و راحتی آن باید متناسب با فضا و محیط اتاق باشد. برای این منظور شرکت فضاگویا در ساخت میز اداری خود از یراق آلات برتر استفاده نموده است و باعث تفاوت و زیبایی خاصی در این نوع میزهای مجموعه شده است. فضا گویا برای محقق شدن نیاز مدیران، در میزهای مدیریتی خود به لحاظ ارتفاع و اندازه از جدیدترین استانداردها روز دنیااستفاده نموده است.
میز اداری کارکنان : میزهایی که برای اتاق کارکنان استفاده می شود، می بایست به صورت مجزا به همراه کشو و مکانی برای نگهداری اسناد مهم باشد. در این صورت از فضای اتاق استفاده بهینه می شود. همچنین باید میزهای کارکنان به گونه ای طراحی شود که سیستم کامپیوتر یا لپ تاپ به راحتی بر روی آن قرار بگیرد. در صورتی که فضای کافی برای قرار دادن میزهای تکی نیست، بهترین کار استفاده از میز کار گروهی می باشد. شرکت فضا گویا با نوآوری هایی که در صنعت چوب و ام دی اف به وجود آورده است توانسته بهترین میز های اداری را طراحی و به مرحله تولید برساند و با بکارگیری پیشرفته ترین تجهیزات موجبات رضایت و خشنودی کاربران و مشتریان را فراهم آورده است.
خرید و قیمت میز اداری
در خرید میز اداری باید به رنگ , سایز و اندازه ,طرح و زیبایی,استحکام و دوام میز اداری و قیمت میز اداری توجه داشته باشید شرکت فضاگویا همواره در ارائه میز اداری با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت دراین صعنت پیشتاز بوده و همواره در عرصه طراحی , ساخت , تولید و توزیع این محصول به رفاه حال هم میهنان گرامی می اندیشد.
صندلی اداری
صندلی‌هایی که در شرکت‌ها و فضاهای اداری استفاده می‌شوند، دارای تنوع مختلفی هستند. هر کدام از این صندلی‌های اداری مشخصات و ویژگی‌هایی دارند که آنها را برای یک کارایی مناسب می‌کند. صندلی اداری جزء صندلی‌هایی است که برای کارمندان و کارکنان که مدام روی صندلی اداری نشسته‌اند و در واقع وقت زیادی از خود را پشت میزهای اداری می‌گذرانند ساخته شده است. در زمان ساخت صندلی‌های اداری باید اصول ارگونومی حتماً در نظر گرفته شوند.
مشخصات و ویژگی صندلی‌های اداری
شاید جالب باشد بدانید وقتی افراد روی صندلی‌ اداری می‌نشینند، به طور تقریبی 53 مرتبه بالاتنه خود را حرکت می‌دهند که 28 درصد آنها تکیه و چرخش است. یک صندلی اداری مناسب باید طوری باشد که امکان حرکت را برای افراد ایجاد کند، نه این که تکیه گاه و نشمین گاه آن طوری باشد که فرد نتواند به راحتی حرکت داشته باشد.
پشتی صندلی اداری یکی از مهم‌ترین بخش‌های آن است. یک صندلی اداری مناسب باید به گونه‌ای باشد که چهار بخش مهم بدن بتوانند به راحتی بر آن تکیه بزنند که شامل گردن، پشت، کمر و دنبالچه می‌شود. همچنین، پشتی صندلی اداری باید حالت فنری داشته باشد. یکی دیگر از مشخصات یک پشتی صندلی اداری خوب این است که قابل تنظیم باشد.
قسمت وسطی صندلی اداری نباید به صورتی باشد که گردش خون را در اندام‌های پایینی بدن دچار اختلال کند. قسمت نشمین گاه نیز دارای اهمیت است. نشیمن گاه باید اصطکاک لازم را داشته باشد تا فرد بدون سر خوردن روی آن بنشیند و فرم مناسب با بدن فرد را داشته باشد. عمق آن نیز باید مناسب باشد تا فرد با آن احساس راحتی کند. دسته‌های صندلی اداری نیز باید به شکل استاندارد و درست باشند و می‌توان برای بلند شدن مانند یک تکیه گاه از آنها استفاده کرد.
ارتفاع صندلی اداری نیز باید طوری باشد که فرد به راحتی بتواند کارهای خود را انجام دهد. یک صندلی اداری راحتی خوب باید ارتفاع قابل تنظیم داشته باشد تا فرد متناسب با قد و میزش آن را تنظیم کند. مفاصل بدن به خصوص لگن، ران، زانو و آرنج ممکن است در صورت نشستن‌های طولانی مدت آسیب ببینند. باید سعی کرد با تنظیمات صندلی اداری کمترین فشار را به آنها وارد کرد.

مدیر وب سایت
سپتامبر 17, 2020