انواع محصولات با کیفیت مناسب منزل مبلمان صدراصنعت

انواع محصولات برای منزل گروه صنعتی مبلمان صدراصنعت اعم از کمد لباسی , کتابخانه , داور , جاکفشی و…. که در مدلهای بسیار زیبا و پرتنوع و با کیفیت قابل استفاده برای چندین سال ساخته میشوند. ( www.sadrasanat.com )

کمدلباسی ساخت گروه صنعتی مبلمان صدراصنعت در انواع مختلف و پر تنوع از نظر ابعاد و تعداد درب و کشو میباشند اعم از کمد لباسی نک درب که داری یک درب و دو کشو میباشد کمد لباسی دو تکه که دارای 4 درب و کشو میباشد و دو کشو میباشد و کمد لباسی هیلدا با دو کشو مخفی که دو درب و دو کشو دارد و کمد لباسی آیلین که دو درب و 3 یا 4 کشو دارد و کمد لباسی تاج که سه درب و دو کشو دارد و کمد لباسی سفارشی فرمند که 5 تکه میباشد و دارای چندین درب وکشو میباشد و انوع دیگر کمدلباسی مختلف در مدل , ابعاد و رنگهای مختلف و قابل سفارش در تغییر در تعداد کشو یا درب یا ابعاد مختلف کشو و طبقه ( www.sadrasanat.com )

همچنین انواع کتابخانه با کیفیت بالا ملامینه اتریش و دستگیره های استیل وارداتی اعم از کتابخانه طبقاتی , کتابخانه بایگانی , کتابخانه گنجه دار و انواع دیگر اعم از کتابخانه بایگانی حافظ , کتابخانه اطلس طبقاتی , کتابخانه گنجه دار مدل باران و حافظ و… که در انواع درب دار با شیشه دودی یا سفید قابل تغییر طبقات وگنجه و کشو ساخته میشود. ( www.sadrasanat.com )

همچنین انواع دراور اعم از دراور 2+2 , دراور 2+3 , دراور 2+4 و دراور 2+5 و…. ملامینه با کیفیت و کشوها دارای ریل سه زمانه تلسکوپی و دستگیرهای استیل وارداتی شیک , زیبا و در مدلهای مختلف وارداتی با دکور و طراحی خاص.( www.sadrasanat.com )

مدیر وب سایت
سپتامبر 22, 2020